İZMİR BOTOKS DOKTORU

Op.Dr. Tülin Kaçmaz

Op. Dr. Tülin Kaçmaz, göz sağlığı ve estetiği alanında üstün bir deneyime ve bilgi birikimine sahip, sektörde saygın bir isimdir. 1996-2002 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamladıktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini 2003-2008 yılları arasında almıştır.

Dr. Kaçmaz, özellikle vitreoretinal cerrahi, zor vakalarda katarakt cerrahisi, çok odaklı mercek uygulamaları, glokom cerrahisi, excimer lazer uygulamaları, göz kapağı estetiği ve şaşılık ameliyatı alanlarında tecrübe kazanmıştır. Ayrıca göz yaşı kanalı operasyonları, kalıtsal retina hastalıklarında subtenon PRP uygulamaları ve Türkiye genelinde görme engelli sporcu sınıflandırma muayenelerini gerçekleştiren öncü bir hekimdir.

Özellikle belirtmek gerekir ki, Dr. Kaçmaz göz çevresi estetiği konusunda önemli bir uzmandır. Botoks ve dolgu uygulamaları ile hastalarının yüz ifadelerini doğal ve genç bir görünüm kazandırırken, aynı zamanda sağlıklı ve rahat bir göz çevresi sağlar.

19 yıllık mesleki deneyiminde 50.000'den fazla vaka ile çalışmış olan Dr. Kaçmaz, her hasta için en iyi bakımı ve tedaviyi sağlamak için bilgi ve deneyimini kullanır.

Op. Dr. Tülin Kaçmaz, her bir hastasına bireysel olarak yaklaşarak, onların ihtiyaç ve hedeflerini anlamak için zaman ayırır. Onun önceliği her zaman hastanın göz sağlığını ve genel iyiliğini korumaktır.

Hastaları, Dr. Kaçmaz'ın kapsamlı bilgisi, uygulamadığı tedavi ve prosedürlerdeki becerisi ve samimi, hasta odaklı yaklaşımını takdir etmektedirler. Dr. Tülin Kaçmaz, sizin güvenebileceğiniz bir doktor ve botoks, dolgu uzmandır.

izmir botoks doktoru
Call Now Button